O firmie Haler

Nasza historia

Firma HALER – hale namiotowe, konstrukcje stalowe i aluminiowe działa na rynku od 2005 r. Zajmujemy się głównie produkcją hal namiotowych o konstrukcjach aluminiowych i stalowych. Oferujemy w swojej ofercie konstrukcje o szerokim zastosowaniu.

Nasze Hale mogą służyć jako obiekty przemysłowe, produkcyjne, magazynowe oraz imprezowe. Jako producenci hal namiotowych jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie indywidualne klienta i nie tylko. Nasze hale są nie tylko bezpieczne ale również ekonomiczne , doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla budynków magazynowych. Gwarantujemy trwałość, bezpieczeństwo ,doświadczenie oraz szybkość w montażu hal. Spełniamy wszystkie normy. Posiadamy certyfikaty na wykonywanie elementów ze stali a także aluminium oraz spawalnicze świadectwo kwalifikacji dla klasy EXC2 wg normy 1090-2

Najwyższa jakość!

Obecnie posiadamy klasę EXC2 jak i spełniamy wymogi wg normy PN-EN 1090-1, PN-EN 1090-2 , PN-EN 1090-3 PN -EN ISO 3834-2. Konstrukcje wykonujemy zawsze zgodnie z powyższymi normami. Dzięki nieustającej kontroli jakości, mamy pewność, że oferowane przez nas produkty spełniają normy, zastosowania oraz są bezpieczne i trwałe. Ogromną wagę przywiązujemy do konstrukcji które wychodzą z naszej produkcji.

Nieustanie dążymy do rozwijania naszej produkcji, utrzymania standardów, wszelakich norm i certyfikatów. Pracownicy mają duży wpływ na kulturę w firmę, dzięki czemu wiemy, że sami definiujemy i kierujemy misją naszej firmy,co przekłada się na zaangażowanie, uczciwość oraz trwałość jak i atmosferę w firmę.

Zbudowanych hal

Zadowolonych klientów

Lat doświadczeni

Nasz zespół

Grzegorz Korchowiec

Grzegorz Korchowiec

Prezes Zarządu

Ewa Chmielik

Ewa Chmielik

Vice Prezes

Mateusz Korchowiec

Mateusz Korchowiec

Przedstawiciel Handlowy

Sylwia Nowak- Jagusiak

Sylwia Nowak- Jagusiak

Kierownik Zakładowej Kontroli Produkcji ZKP/ FCP

Alicja Korchowiec

Alicja Korchowiec

Dział marketingu

Jarosław Czech

Jarosław Czech

Kierownik produkcji

Filip Korchowiec

Filip Korchowiec

Dział projektowania

Jan Kiwała

Jan Kiwała

Dział projektowania

Artur Sroka

Artur Sroka

Kierownik / Brygadzista

Masz jakieś pytania?

+48 17 867 46 26

Zakład produkcyjny

Rudna Wielka 3
36-054 Mrowla

E-mail

biuro@haler.com.pl

Godziny pracy

Pon: 08:00 - 16:00
Wt: 08:00 - 16:00
Śro: 08:00 - 16:00
Czw: 08:00 - 16:00
Pt: 08:00 - 16:00
Sob: Zamknięte
Nd: Zamknięte

Skontaktu się z Nami