O firmie

/O firmie

Firma Haler - Hale namiotowe, konstrukcje stalowe i aluminiowe

Firma HALER – hale namiotowe, konstrukcje stalowe i aluminiowe działa na rynku od 2005 r. Zajmujemy się głównie produkcją hal namiotowych o konstrukcjach aluminiowych i stalowych. Oferujemy w swojej ofercie konstrukcje o szerokim zastosowaniu.

Nasze Hale mogą służyć jako obiekty przemysłowe, produkcyjne, magazynowe oraz imprezowe. Jako producenci hal namiotowych jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie indywidualne klienta i nie tylko. Nasze hale są nie tylko bezpieczne ale również ekonomiczne , doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla budynków magazynowych. Gwarantujemy trwałość, bezpieczeństwo ,doświadczenie oraz szybkość w montażu hal. Spełniamy wszystkie normy. Posiadamy certyfikaty na wykonywanie elementów ze stali a także aluminium oraz spawalnicze świadectwo kwalifikacji dla klasy EXC2 wg normy 1090-2

Obecnie posiadamy klasę EXC2 jak i spełniamy wymogi wg normy PN-EN 1090-1, PN-EN 1090-2 , PN-EN 1090-3 PN -EN ISO 3834-2. Konstrukcje wykonujemy zawsze zgodnie z powyższymi normami. Dzięki nieustającej kontroli jakości, mamy pewność, że oferowane przez nas produkty spełniają normy, zastosowania oraz są bezpieczne i trwałe. Ogromną wagę przywiązujemy do konstrukcji które wychodzą z naszej produkcji. Nieustanie dążymy do rozwijania naszej produkcji, utrzymania standardów, wszelakich norm i certyfikatów. Pracownicy mają duży wpływ na kulturę w firmę, dzięki czemu wiemy, że sami definiujemy i kierujemy misją naszej firmy,co przekłada się na zaangażowanie, uczciwość oraz trwałość jak i atmosferę w firmę.